Kullanım Şartları

  1. Haftasonuyurtdisi.com sitesine giriş yapılması ,kullanım şartlarının tüm maddeleri ile iyice okunduğu ve kabul edildiği,aksi davranışlarda bulunulmayacağının  kabul ve beyan edildiği anlamına gelmektedir. Bu şartları kabul etmeyen şahısların siteye giriş yapmamaları gerekir.
  2. Sitemize üyelik ve diğer işlemler tamamen ücretsizdir.
  3. SİTE İÇERİĞİMİZ BİLGİ AMAÇLIDIR. TUR VE UÇAK BİLETİ SATIŞIMIZ YOKTUR.
  4. Sitemizde, site editörleri tarafından yayınlanan gezi yazıları özgündür. Konuk yazarlar tarafından yazılan yazıların özgün olması talep edilmekte ve yazarların kendi istekleri ile sitede yayınlanmaktadır. Özgün olmadığı tespit edilen yazı ve fotoğraflar  talep olduğu takdirde siteden kaldırılabilecektir.
  5. Site kapsamında belirtilen vize evrak bilgileri , Uçak ve otobüs seferleri ,yurtdışı toplu taşıma bilet ücretleri gibi sürekli değişen informatif bilgiler zaman zaman güncelliğini yitirebilmektedir. Bu bilgilerden doğacak zararlardan sitemiz sorumlu değildir
  6. Haftasonuyurtdisi.com un isim hakkı , websitesi teması , içerikleri ve diğer tüm  hakları saklıdır.İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alınması ve kopyalanması  yasaktır.
  7. Kullanıcılar , diğer kullanıcıların paylaşımlarına ve gezi yazılarına küfürlü, taciz içeren ,ırkçı , politik ve müstehcen yorumlarda asla bulunamazlar. Bu tarz yorumlarda bulunan kullanıcılar , IP Adresleri ile birlikte adli mercilere bildirileceklerdir.
  8. haftasonuyurtdisi.com başka sitelere bağlantılar içermektedir. Bu bağlantıların yönlendirdiği diğer  sitelerin kullanım ve gizlilik şartlarından haftasonuyurtdisi.com sorumlu değildir.
  9. Haftasonuyurtdisi.com  ”Kullanım Şartları”nda tek taraflı olarak değişiklik yapma madde ekleme veya iptal etme  hakkına sahiptir. Kullanım Şartları sayfasının  en güncel hali geçerli olarak kabul edilmektedir.
  10. Kullanım Şartları ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz