Hakkımızda

Seyahat etmek yani diğer bir deyişle hayatı keşfetmek, farklı kültürleri deneyimlemek, değişik mekanlar görmek,  dünyadaki en keyifli eylemlerden bir tanesi. Seyahat etmek iyi güzel de, bir de boş zaman bulabilsek diye iç geçirenlerden misiniz? O zaman gezi rehberi sitemiz tam size göre…

Bizler de yıllarca iş hayatımızda  mesai saatleri içerisinde,  iş yerlerimizde, ofislerimizde çakılı kaldığımızdan ancak hafta sonları ya da cuma günleri izin alıp long-weekend yaparak çok uzak olmayan yerlere gitmeye çalıştık. İnternette hafta sonu gidip gelmeye  uygun yakın yerlerin tanıtımına  odaklanan bir web sitesi olmamasının eksikliğini hissettiğimizden dolayı böyle bir projeyi hayata geçirmeye karar verdik.

Aylar süren çalışmalar sonucunda 2017 Temmuz ayında sitemiz yayına başladı. Seyahat kavramı tabii ki uçsuz bucaksız bir kavram. On binlerce GB’lık fotoğraf ve yazı koysanız da yine  eksiklikler olması kaçınılmazdır . Zaten bu yüzdendir ki seyahat ve gezi siteleri interaktif sitelerdir. Sürekli güncellenir ve yenilenirler. haftasonuyurtdisi.com da interaktif bir site ve sürekli yeni bilgiler, yazılar  ve fotoğraflarla zenginleşecek. Bu konuda sizlerin de değerli katkılarınızı  her zaman bekliyoruz. Gezi yazılarınızı ya da gördüğünüz tarihi ve turistik mekanlarla ilgili kısa kısa notlarınızı bizimle paylaşın sitemizde ilgili ülke ve şehir sayfasında  isminizle yayınlayalım.

Yeni ülkeler ve şehirlerde karşılaşmak üzere …

haftasonuyurtdisi.com ekibi