Gizlilik Politikası

1. Bu beyan www.haftasonuyurtdisi.com ‘ un gizlilik politikasını içerir. Bu web sayfasını ziyaret ederek Gizlilik Politikasının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; aşağıda sayılanlarla sınırlı olmaksızın belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz. Haftasonuyurtdisi.com , Site’nin kullanımından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

2. Bu Site’nin kullanımı esnasında edinilen kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sağlanması en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, işbu gizlilik politikası ve sitede yer alan kullanım koşullarında belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

3. Sitemizdeki kayıt formları, iletişim bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e- mail adresiniz ) vermeniz talep edilebilmektedir. Ayrıca sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, haftasonuyurtdisi.com , gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit edebilmektedir.

4.  Kişisel bilgiler, yasaların getirdiği şartlar neticesinde veya yetkili adli veya idari otoritenin yürüttüğü soruşturma veya araştırma açısından talep edilmesi durumunda adli mercilerle paylaşılabilir.

5. Haftasonuyurtdisi.com “Gizlilik Politikası”nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. ”Gizlilik Poitikası” sayfasının son hali güncel olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle “Gizlilik Politikası” sayfası düzenli olarak takip edilmelidir.

6. Gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.